لعنتی کیف پول من کجا رفت ؟!

بارها در طول سفرهایم این عبارت را شنیده ام. آخرین بار در طول سفر من به هند بود.

من با فاو ، وبلاگ نویس دیگری که به طور تصادفی در گوا ملاقات کردم ، سفر می کردم.

برای صرفه جویی در چند روپیه ، تصمیم گرفتیم اتوبوس های محلی را برای رسیدن به مقصد خود ببریم. با رسیدن به کاندولیم ، از اتوبوس پیاده می شویم تا تغییراتی ایجاد کند و در آنجا فاو از تعجب کیف پولش را که هنوز در جیب او بود ، تعجب کرد.

ما شروع می کنیم به جستجوی او در همه جا در اتوبوس ، که اکنون خالی بود ، اما همچنین در خارج. بدون موفقیت

فاو به تازگی توسط یک Pickpocket به سرقت رفته است.

در داخل 3000 روپیه ، گواهینامه رانندگی و کارت شناسایی وی وجود داشت.

خوشبختانه گذرنامه او در کیف او بود که به وی اجازه می داد بدون حادثه سفر خود را ادامه دهد. اما اکنون ، این فاجعه هنوز برای چند روز او را اذیت می کند و من آن را کاملاً درک می کنم.

این نوع داستان متداول است ، من اغلب با مسافرانی ملاقات کرده ام که هنگام مسافرت با اتوبوس یا قایق ، کیف های خود را یده اند. برای جلوگیری از این که شما باید مراقب باشید و چند قانون را دنبال کنید.

در اینجا 9 نکته اصلی برای جلوگیری از سرقت در هنگام مسافرت آورده شده است.

1- یک کیف مسافرتی ایمن داشته باشید

هر قفل یا توری ، سارقان را خنثی نگه می دارد. حتی اگر این فقط یک ابزار باشد ، یک دو بار فکر خواهد کرد. حتی یک پوشش بارانی سبک که به کیف شما وصل شده است ، این ترفند را انجام می دهد ، اما در پایان روز ، هیچ چیز نمی تواند واقعاً یک را با یک چاقوی تیز دور نگه دارد ، که من را به سمت نکته دوم سوق می دهد. .

2 - از سفر با وسایل با ارزش خودداری کنید.

این همیشه همیشه امکان پذیر نیست ، به خصوص هنگامی که می خواهید با لپ تاپ یا دوربین خوب سفر کنید ، اما این تنها راه برای اطمینان از عدم سرقت چیزی است.

از طرف من ، من همیشه با تلفن بزرگ سامسونگ خود مسافرت می کنم (مناسب برای مسافرت در جای دیگر ، من در اینجا درباره آن صحبت می کنم) ، یک لپ تاپ ارزان قیمت ارزان (مک بوک ایر خود را در خانه بگذارید !!) و اشیاء را رها می کنم. ارزش خود را در خانه (دختران ، جواهرات خود را در خانه بگذارید!).

برای کنجکاوی بیشتر می توانید در اینجا با مواد سفر من م کنید.

3 - هیچ چیز گرانبهایی را در چمدان اصلی خود نگذارید

سرخپوستان در اتوبوس کیسه سفر اصلی شما گاهی اوقات می تواند چندین ساعت از منظره بگذرد و این البته یک زمان ایده آل برای سارقان است. این توصیه ممکن است برای شما واضح به نظر برسد ، اما بار دیگر با مسافرانی روبرو شده ام که وسایل خود را به سرقت برده اند در حالی که کیسه های آنها در یک اتوبوس یا در یک قایق ذخیره شده است.

من حتی با دو جوان آشنا شدم که در سفر هند و نپال ، کیسه هایشان به سرقت رفته بود در حالی که چمدان های آنها روی سقف اتوبوس ثابت شده بود!

به یاد داشته باشید ، در این نوع کشور ، عادی است که مردم محلی سفر کنند که روی سقف وسایل نقلیه نشسته اند. به همین دلیل است که شما همیشه باید اشیاء با ارزش خود را در یک کیف کوچکتر که با خود حمل خواهید کرد همیشه نگه دارید و به این ترتیب همیشه مراقب آن باشید.

4 - اشیاء با ارزش خود را در یک کیسه کوچک نگه دارید

سفر راحت و راحت من واقعاً می خواهم تأکید کنم که این کیف باید کوچک باشد ، بنابراین شما می توانید آن را با خود به هر مکانی ببرید. باید بتوانید آن را با خود در داخل یک محفظه کوچک توالت نگه دارید یا در یک قایق سنگین آویزان کنید. مهمتر از همه ، شما باید بتوانید آن را همیشه با خود نگه دارید بدون اینکه مشکوک به نظر برسید.

در این که بخواهید همیشه مراقب آن باشید ، خود را با این لجاجت جلب نکنید.

از طرف من ، در هند ، من یک کیف دستی کوچک را به قیمت 3 یورو خریداری کردم (عکس را ببینید) که در آن همه وسایلم را قرار دادم ، و این کیف همیشه در هر کجا که بروم همراه من بوده است!

5 - گذرنامه ، کارت بانکی و پول خود را در کمربند مخفی / صندوق نقدی در اطراف کمر خود نگه دارید

این توصیه مهمی است که من در حال حاضر در کتاب خود برای تهیه سفر برای شما ارائه می کنم. با این کار ، رسیدن به آن به یک غیرممکن است ، به خصوص بدون توجه شما. شما می توانید در اینجا چگونه در سایت آمازون به نظر می رسد.

6 - تا آنجا که ممکن است پول کمتری در اختیار شما قرار دهد

بانک ها معمولاً در مورد هر برداشت پول از خارج از کشور ، کمیسیون می گیرند. بنابراین ما اغلب وسوسه می شویم تا در حد امکان هرچه بیشتر پول نقد را برداشت کنیم تا از تکرار کمیسیون ها جلوگیری شود (مقاله من را در مورد عوارض بانکی هنگام مسافرت بخوانید). با این حال ، من فکر می کنم برای هر برداشت کوچک بهتر است از 2 یورو مالیات گرفته شود تا از یک بار 200 یورو پس بگیرید و آنها را به سرقت برسانید.

7 - از بانک آنلاین خود استفاده کنید

در حساب چک خود پول زیادی نگذارید. اگر کارت بانکی شما به سرقت برود ، ممکن است شخصی سریع حساب شما را خالی کند. بهتر است همه پول خود را در یک حساب پس انداز در دسترس آنلاین قرار دهید و نقل و انتقالات منظم کوچک از آن را به حساب چک خود هر هفته انجام دهید.

من شخصاً از برنامه تلفن همراه بانک خود برای ایجاد نقل و انتقال بین حساب پس انداز من و حساب چک خود استفاده می کنم. بنابراین همیشه حداکثر 300 یورو در حساب کاربری خود دارم.

8 - خیلی شیک نشو

به ناچار همیشه در یک مقطع سفر در هر مقطع با ارزشهای ارزشمندی همراه خود خواهید داشت. همیشه سعی کنید تا حد ممکن آنها را استتار کنید. از هدفون به جای هدفون استفاده کنید و یک رنگ سیاه را به جای سبز چشمک زن انتخاب کنید.

MP3 خود را درون جیب خود نگه دارید. من می دانم که در مورد چه چیزی صحبت می کنم ، چند سال پیش در یک اتوبوس در برزیل سرقت شدم ، من در اینجا درباره این حکایات صحبت می کنم.

اگر از عکس گرفتن لذت می برید ، توصیه می کنم هنگام بیرون رفتن از شب از یک دوربین کوچک و ارزان استفاده کنید یا به مکان های شلوغی بروید که یک دوربین بزرگ خیلی مناسب نخواهد بود.

9 - همیشه از گاوصندوق استفاده کنید

اگر در هتل یا اتاق خوابگاه شما صندوق امانات وجود نداشته باشد ، مطمئناً یک نفر در میز جلو خواهد بود.

اگر پول در آنجا بگذارید ، پیشنهاد می کنم آن را در یک پاکت با نام خود قرار دهید و مقدار دقیق مبلغی را که می دهید بنویسید.

شخصاً همیشه پولم را در جوراب خود قرار می دهم.

به خودم توجه داشته باشید: هرگز نگویید پول خود را کجا مخفی می کنم

در صورت عدم امنیت

PacSafe اگر خوابگاه یا هتل دارای صندوق امانات نیست ، این یک نکته بد است (نحوه انتخاب یک خوابگاه خوب) را ببینید.

اما اگر چاره ای ندارید ، مانند بسیاری از کشورهای آسیا ، توصیه می کنم حداقل کیف خود را با یک کادوآن ببندید و تمام اشیاء با ارزش خود را بر روی خود نگه دارید.

همچنین می توانید از Pacsafe استفاده کنید ، که برای امنیت کیف خود و اتصال آن به تختخواب شما مناسب است. Pacsafe را در آمازون ببینید.

همیشه PADLOCK خود را داشته باشید

این که آیا قفل قفل ، درب آن و یا وصل کردن اسکوتر شماست ، همیشه یک قفل محکم با خود داشته باشید!

یک خواننده به من گزارش داده است که حتی موتورسیکلت خود را نیز در لائوس سرقت کرده است . توسط خود شرکت اجاره ای! ظاهراً بیشتر و بیشتر متداول است!

چند پیشنهاد دیگر

اگر به عنوان یک زن و شوهر در حال مسافرت هستید ، توصیه می کنم مقداری لباس شخصی خود را در کیف دیگر قرار دهید. اگر کیف مسافرت خود را به سرقت برده باشید ، حداقل مواردی برای نگهداری دارید.

اگر گذرنامه یا هر مدرک هویتی دیگری را گم کردید ، آن را به آرامی انجام ندهید و منتظر بازگشت کشور فرانسه برای انجام اقدامات مناسب نباشید.

بلافاصله با سفارت کشور خود تماس بگیرید و در آنجا باشید و پرونده خود را توضیح دهید. این کار سابقه ای از سرقت / ضرر شما را فراهم می کند.

یک فرانسوی به محض ورود به ایالات متحده زندانی شد زیرا کارت شناسایی وی که چند سال قبل در خارج از کشور به سرقت رفته بود برای مقاصد ی استفاده شده بود.

مهمترین توصیه این است که هیچ یک از 9 نکته ای که در بالا ذکر شد را فراموش نکنید!

شما می توانید به سرعت پس از گذشت چند ماه از سفر صاف ، هوشیاری خود را رها کنید.

من تمایل دارم به همه اعتماد کنم ، اما این مانع نمی شود که من سرم را روی شانه های خود نگه دارم و بسیار هوشیار باشم. به یاد داشته باشید که یک بالقوه همیشه می تواند بین همراهان مسافر شما پنهان شود.

سرقت از خوابگاه ها نیز بسیار مکرر است ، وسایل خود را در آن جا نگذارید تا افراد غیر اخلاقی را وسوسه نکنید.

امنیت نباید در طول سفر به طور مداوم شما را وسواس کند ، بنابراین سعی کنید این 9 نکته را خودکامگی واقعی کنید که در طول مدت اقامت شما را بدون اینکه دردناک و بیش از حد محدود کننده باشند همراه شما قرار می دهد.

همیشه بدترین انتظار را داشته باشید ، کپی های گذرنامه و بلیط هواپیما را که در صندوق پستی شما نیز قرار دارد نگه دارید و به طور مرتب عکس ها و فیلم های خود را در یک سایت اشتراک گذاری آنلاین ذخیره کنید ، من در مورد این نکات در لیست چک صحبت می کنم کارهایی که باید قبل از سفر انجام شود

تازه های صنعت ، ,یک ,  ,کنم ,سفر ,سرقت ,خود را ,می کنم ,را در ,در یک ,نگه داریدمنبع

تسلا و ایلان ماسک چه هستند؟

تهیه دستگاه تصفیه آب ضروری است؟

چگونه می توان کارت گردشگری خود را برای کوبا تهیه کرد؟

AOMORI NEBUTA MATSURI: FESTIVAL SUMMER JAPANESE را کشف کنید!

بین امید و واقعیت سفر

9 نکته برای جلوگیری از سرقت در هنگام مسافرت

نحوه جلوگیری از اشکالات رختخواب هنگام مسافرت

مشخصات

آخرین جستجو ها

رسانه فیلم برتر اینجا همه چی هست دانلود پاورپوینت دانلود لند کدهای تخفیف دیجی کالا نورپردازی سالن زیبایی هر چی که بخوای اجناس فوق العاده ایران وب دیتا تابش