ما در کوبا در مورد ویزا ، بلکه در مورد کارت توریستی صحبت نمی کنیم. در این مقاله توضیح می دهم که چگونه کارت خود را به تنهایی یا از طریق آژانس تهیه کنید.

در کوبا ، ما در مورد ویزا بلکه کارت گردشگری صحبت نمی کنیم. و با وجود این تفاوت اندک در واژگان ، این اصل مانند اکثر کشورها در جهان باقی مانده است: شما کاملاً به این کنجد گرانبها نیاز دارید تا بتوانید وارد خاک کوبا شوید. و درست مانند ویزا ، کارت توریستی برای کوبا وماً دستیابی آسان نیست.

خبر خوب این است که شما دو گزینه برای درخواست ویزای کوبا دارید: اولین راه این است که برای صرفه جویی در پول ، خود را به صورت قانونی انجام دهید. مورد دوم استفاده از آژانس مسافرتی برای صرفه جویی در وقت و آماده سازی سفر با آرامش خاطر است. در این مقاله ، من به طور مفصل این دو راه حل را توضیح می دهم تا در انتخاب خود به شما کمک کند.

خلاصه

آیا برای کوبا به ویزا نیاز دارم؟

از نظر فنی ، زیرا شما به ویزا ، بلکه کارت گردشگری احتیاج ندارید. اما همانطور که قبلاً هم گفتم ، همان اصل است. به عنوان یک شهروند اروپایی ، شما باید این مدارک را در اختیار داشته باشید تا وارد خاک کوبا شوید. این برگ شل است که تنها ظرف یک ماه و حداکثر 30 روز ، ظرف شش ماه از تاریخ انتشار آن قابل استفاده است.

کارت گردشگری کوبا می تواند یک بار در آنجا تجدید شود ، بنابراین می تواند به شما اجازه دهد دو ماه متوالی در کل کشور بمانید.

چند سال پیش ، لازم بود برای درخواست کارت توریستی به سفارت کوبا در پاریس یا کنسولگری مراجعه کنید. امروز ، اگر از یک واسطه استفاده می کنید ، مراحل ساده تر است و همه کارها می توانند بصورت مستقیم و از طریق پست انجام شوند.

کارت توریستی خود را فقط برای کوبا تهیه کنید

درخواست کارت توریستی کوبا باید قبل از عزیمت شما ارسال شود. اگر مایل هستید بدون مراجعه به نمایندگی ، آن را به تنهایی درخواست کنید ، باید با پرونده کامل خود به کنسولگری کوبا در پاریس بروید.

قیمت کارت ویزیت توریستی بسته به نرخ ارز حدود 25 یورو است. این مبلغ با کارت بانکی به طور مستقیم در محل پرداخت می شود ، اخیراً پول نقد پذیرفته نشده است.

کنسولگری کوبا در پاریس از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 12 بعد از ظهر از متقاضیان استقبال می کند. معمولاً افراد زیادی وجود دارند. من به شما توصیه می کنم نیمه روز خود را کنار بگذارید.

توجه: همچنین امکان ارسال نامه از طریق پست به کنسولگری امکان پذیر است ، اما این سرویس برای هر نفر 25 یورو اضافی هزینه دارد!

همانطور که احتمالاً می دانید ، گرفتن ویزای کوبا می تواند طولانی و خسته کننده باشد ، به خصوص اگر در پاریس زندگی نمی کنید. بنابراین به شما توصیه می کنم که برای آشتی بیشتر سفر خود را از طریق آژانس طی کنید.

با یک آژانس برای ویزای کوبا اقدام کنید

مراجعه به آژانس برای دریافت کارت گردشگری کوبا تقریباً ضروری است. در پایان ، احتمالاً هزینه کمتری از بلیط قطار و کار نیم روزه برای رسیدن به کنسولگری هزینه دارد. علاوه بر این ، بسیار امن تر است.

چندین آژانس مسافرتی و واسطه وجود دارد که انجام مراحل را برای شما پیشنهاد می کنند. من همه آنها را امتحان نکرده ام ، اما اکثر آنها جدی هستند. دو تفاوت اصلی در تعرفه و مهلت ها وجود دارد. اقتصادی ترین اقتصادی که پیدا کردم Planet-Visa است که ویزا خود را برای چند روز و فقط با 29.95 یورو برای کوبا برای شما ارسال می کند!

اسناد ارائه شده برای به دست آوردن کارت گردشگری

به محض دریافت کارت گردشگری کوبا ، وظیفه شماست که اطلاعات زیر را با دست پر کنید:

نام در گذرنامه شما

نامی که در گذرنامه شما نشان داده شده است

تاریخ تولد شما

ملیت شما

شماره گذرنامه شما

کاغذهایی که برای ورود به منطقه کوبا ارائه می شوند

برای ورود به قلمرو کوبا ، باید هنگام ورود:

گذرنامه معتبر برای مدت اقامت شما

کارت گردشگری معتبر

گواهی بیمه درمانی (با هزینه های پزشکی و هزینه های بازگشت به خارج از کشور)

بلیط هواپیما برگشت یا ادامه به کشور دیگری

نکته

تازه آن را خوانده اید: باید هنگام ورود به کوبا بلیط برگشت یا ادامه بلیط سفر را ارائه دهید. شما هنوز برنامه دقیقی ندارید و نمی خواهید بلیط برگشتی که مطمئن نیستید از آن استفاده کنید را بخرید؟

وب سایت OneWayFly رزرو بلیط هواپیمایی هوای برگشت معتبر شما را فقط در چند ساعت و با 19 یورو هنگام ورود به کوبا به شما ارائه می دهد!

تازه های صنعت ، ,کوبا ,کارت ,  ,گردشگری ,بلیط ,کارت گردشگری ,خود را ,کارت توریستی ,به شما ,برای کوبامنبع

تسلا و ایلان ماسک چه هستند؟

تهیه دستگاه تصفیه آب ضروری است؟

چگونه می توان کارت گردشگری خود را برای کوبا تهیه کرد؟

AOMORI NEBUTA MATSURI: FESTIVAL SUMMER JAPANESE را کشف کنید!

بین امید و واقعیت سفر

9 نکته برای جلوگیری از سرقت در هنگام مسافرت

نحوه جلوگیری از اشکالات رختخواب هنگام مسافرت

مشخصات

آخرین جستجو ها

بیا برا خرید هر چی بخوای هس خرید قطعات جرثقیل برنامه نویس و طراح وب zist رپ فارس عشقولانه ها آموزش انگلیسی buildhall بالشت خواب