بدون آب گرم ، تهویه مطبوع ، تشک به اندازه کف. بله ، این نان تقریباً روزانه جهان است که مایل به یافتن محل اقامت با هزینه کمتری در هنگام مسافرت است ، بدون اینکه دلسرد شود از دیدن همه هتل ها / مهمان خانه برای پیدا کردن سازش مناسب بین کیفیت و قیمت استفاده کرد.

با عادت به مسافرت ، من به سرعت فهمیدم که گاهی اوقات لازم است در ازای هزینه کمتر برای کارها ، کیفیت خاصی از زندگی را فدا کنیم.

اما من فکر می کنم تختخواب های شیطان یک شر است که اخیراً در هند آن را کم ارزش ارزیابی کرده ام و به آن پرداخته ام.

من امیدوارم که به زودی بتوانم آنچه را که تجربه کردم به شما بگویم اما فکر کردم در آینده نزدیک جالب تر خواهد شد که به شما هشدار بدهم و توصیه هایی برای جلوگیری از تختخواب در هنگام مسافرت به شما ارائه دهم.

با جستجوی اینترنت ، فهمیدم که طی یک دهه گذشته ، هجوم تختخواب به سراسر جهان چهار برابر شده است. خوابگاه های جوانان تنها کسانی که نگران این موضوع نیستند ، حتی برخی از هتل های 4 ستاره قربانی هستند. تختخوابها هیچگونه تبعیضی ندارند و به همین دلیل احتمالاً همه مسافران قیمت را پرداخت می کنند.

بعد از تحقیق در همه جا ، من هیچ تکنیک 100٪ موثری برای کشف تختخواب در یک اتاق پیدا نکردم . خیلی اطمینان بخش نیستم که می گویم اوه؟

تختخوابها می توانند در هر مکانی پنهان شوند ، در هر زمان حمله کنند و شخص را قبل از اینکه حتی بدانند در مورد چه چیزی هستند بلعند. آنها حتی قادرند تا ماه بدون تغذیه زندگی کنند.

به نظر می رسد عجیب و غریب ، ممکن است شما یک شب را در یک اتاق آلوده بگذرانید اما هیچ اتفاقی نیفتاد زیرا آنها آن شب برای پیاده روی بیرون نرفتند.

به گفته این ، شما هنوز هم می توانید برخی از سرنخ ها را تماشا کنید.

همانطور که همیشه می گویم و در همه جا (در وبلاگ و کتاب الکترونیکی من) یک مسافر خوب همیشه باید از او بخواهد قبل از استفاده از اتاقش دیدن کند. اما قبل از روشن شدن چراغ ، ابتدا به تختخواب بروید. تختخواب ها حیوانات شبانه هستند و فقط در تاریکی حرکت می کنند ، بنابراین بهترین زمان برای دیدن سرنخ ها (یا یکی از آنها را ببینید) زمانی است که فقط چراغ ها را روشن می کنید.

چیزهایی که باید هنگام بازرسی از اتاق بررسی کنید

ابتدا زیر تشک نگاه کنید. به دنبال اثری از مدفوع سیاه یا قهوه ای باشید. معمولاً آنها را در نزدیکی یک لانه خواهید یافت. فراموش نکنید که برچسب را روی تشک نیز بررسی کنید ، آنها دوست دارند که در آن پنهان شوند ، من نمی دانم چرا.

با چرخاندن آنها ، صفحات و بالش ها را بررسی کنید. به دنبال هر لکه خون کوچکی که پس از تغذیه در آنها باقی مانده است ، جستجو کنید.

برای لانه های احتمالی به پشت سر نگاه کنید. همچنین ممکن است پوسته های شفاف قهوه ای روشن در این منطقه مشاهده شود.

ترک هایی را در دیوار مشاهده کنید که در آن ممکن است علائم مدفوع مشاهده شود. بیشتر لانه های تخت خواب به طور متوسط ​​در فاصله 5 متری تخت خواب قرار دارند.

اگر اتاق مبله (مبل ، صندلی) ن ها را بلند کرده و به دنبال یکی از سرنخ های ذکر شده در بالا باشید. تختخوابها به راحتی می توانند در اینجا لانه کنند.

نکاتی برای جلوگیری از کمبود ملافه

منسوجات در هند پارچه ای را از بازار دریافت کنید! من نمی دانم چه نامی به این نساجی می دهیم ، اما من نوعی از ورق های عظیم خریداری کرده بودم که جای آن در کیف من جایی نمی گرفت و من در طول سفر به هندوستان از آن به عنوان روتختی استفاده می کردم. .

این پارچه برای من بسیار مفید بود ، من همچنین از آن برای پوشاندن تختخوابم و خوابیدن بر روی آن هنگام شک و تردید استفاده کردم ، مثل پتو که هنگام شب سرد بودم. فقط 2 یورو هزینه دارد (وقتی می دانید چطور مذاکره کنید) و واقعاً می تواند به شما در داشتن یک شب بهتر کمک کند.

بازرسی توسط خودتان مهمترین چیز است. هتل ها یا خوابگاه ها همیشه سعی می کنند اتاق های خود را اجاره کنند و به همین دلیل بسیار نادر است که آنها اعتراف کنند که در اتاق های خود دارای ملافه هستند.

هرگز چمدان خود را روی زمین یا روی تخت نگذارید. اوه هرگز بزرگ! همیشه چمدان خود را در یک فضای مرتفع نگه دارید ، اگر اتاق شامل یک میز کنار تخت یا یک قفسه چمدانی است ، از آنها استفاده کنید. حتی بالاتر از تلویزیون بهتر از هیچ چیز نیست. علاوه بر این ، شما را از ست سوسک در کسب و کارتان باز می دارد (داستان واقعی).

اگر به آلودگی به تختخواب بستگی دارید ، چیزهای خود را سریعاً بیاورید و به پذیرایی بروید. مدیریت آنچه را که دیدید و آگاهانه از اتاق دیگر یا حتی بازپرداخت درخواست کنید ، زیرا به نظر من اگر یک اتاق آلوده شود ، سایرین نیز هستند. باور کنید ، هیچ جایی برای ماندن در آنجا نیست اگر همه خورده شود.

توجه: اگر در یک کشور جهان سوم برای 5 یورو اتاق خود را پرداخت کرده اید ، فقط ترک کنید. درگیری با مالک و شکایت از او بی فایده خواهد بود. او به آن مرد اهمیتی نمی دهد.

در صورت بروز عفونت چه باید کرد

نیش پشه را با کک تخت اشتباه نگیرید. نیش کک بستر به طور معمول در سه درخت ظاهر می شود و مانند پشه ها قطره خون در وسط نیش نمی گذارد. اگر شک دارید ، بپرسید!

گرما و حتی گرمای بیشتر! تمام لباس های خود و هر چیزی را که می توان شستشو دهید ، در گرمترین آب موجود می توانید بشویید. آب جوشانیدم و سه بار لباسم را خیس کردم. کمربندها تا 40 درجه سانتیگراد زنده می مانند ، بنابراین شما حداقل به 50 درجه سانتیگراد نیاز به آب خواهید داشت. این تنها تکنیک 100٪ مؤثر برای خلاص شدن از شر آن است و مطمئن باشید که آن را به خانه نمی آورید.

از انجماد یا مواد شیمیایی خودداری کنید. انجماد فقط آنها را به خواب می برد و مواد شیمیایی اثر کمی دارند. اگر با این وجود مواد شیمیایی تنها گزینه شما هستند ، به یک متخصص مراجعه کنید. او به محصولاتی دسترسی پیدا می کند که در فروشگاه پیدا نمی کنید.

برو به پزشک مراجعه کرده و برای بهبود زخمهای خود دارو بخور. این امر باعث تسریع در بهبود نیش می شود و بهتر است مثلاً با یک تی شرت آستین بلند در میان تابستان راه رفتن در تایلند را طی کنید.

اگر شما در هنگام بازگرداندن سفر خود ، BEDS BEDS را تنظیم کرده اید

در اینجا توصیه هایی از کوین ، خواننده وبلاگ است.

من می خواهم در مورد تجربه من با ملافه ها به شما بگویم.

گزش گرفتن آزاردهنده نیست ، همیشه علامت گذاری نمی کند ، باید هنگام ورود به خانه نیز بسیار مراقب باشید . 4 ماه پیش اشکالات تخت را دوباره به اتاق خود آوردم و مهار این حمله سرزمینی وحشتناک بود. باید بدانید که این فریب های کوچک در همه مکان های تاریک پنهان شده اند (من بیشتر پشت قاب عکس های من بود) و این جانوران کوچک چندین لانه را بسیار دورتر می سازند. دیو!

اگر در خانه تختخواب دارید ، وحشت نکنید ، می توان آنرا مدیریت کرد ، اما باید خود را آماده کنید و بسیار مراقب باشید زیرا صلیبی که می آید طولانی خواهد بود. مراقب باشید ، اگر آن را به آرامی مصرف کنید ، آنها برمی گردند و شما برای مدت طولانی همراهان شب خواهید داشت. مواد شیمیایی غیر از این که احتمالاً شما را بیمار کنند بی فایده است. روش بیرون آوردن آنها این است که همه این موارد را در کیسه های پلاستیکی بگذارید (بله همه آنها) و سپس آنها را یک به یک بشویید و یا اگر در زمستان در کانادا زندگی می کنید می توانید آنها را در بالکن خود ذخیره کنید کمی خوش شانس باعث می شود همه آنها را بکشند. نوزادان . پس از آن ، شما مجبور خواهید بود بسیار هوشیار باشید و انتظار داشته باشید موج دوم 3 هفته بعد به دلیل تخم هایی که احتمالاً از دست داده اید به دلیل اینکه بسیار کوچک برای دیدن هستند.

برای تشخیص آنها ، ساده ترین راه این است که به جستجوی یک لکه سیاه کوچک ، مانند لکه های جوهر هندی روی ورق ها ، دیوارها یا هر جای دیگر بروید. نیش های بدبو گاهی اوقات تقریباً نامرئی هستند ، این باعث می شود پلاك قرمز كوچكی به وجود بیاورم ، اگر لانه ای ندیده بودم هرگز متوجه نمی شدم. ما می توانیم مدت طولانی آن را در خانه داشته باشیم بدون اینکه واقعاً یک آلودگی بزرگ وجود داشته باشد ، آنرا درک نمی کنیم. هوشیاری بهتر است زیرا وقتی کشف شد مستعمره از قبل بسیار پیشرفته است و این رشد نمایی است.

خوب ، بعد از همه ، بیایید دراماتیک نکنیم ، آزار دهنده است اما شما نباید پارانوئید شوید ، این یک عامل بیماری نیست ، از نظر من شبهای کاملاً آرام و آرام پیدا کردم

من به همه مسافران توصیه می کنم وقتی به خانه می روند ، وسایل خود را در یک کیسه رها کنند و همه چیز ، از جمله کیف را تمیز کنند. من آنچه اکنون انجام می دهم .

با وجود منفی برودتی که برای من ریان کار کرده است ، اگر حداقل 3 روز در زیر 0 باشد مشکلی وجود ندارد ، می تواند همه چیز را که به دستگاه نمی رود تمیز کند. در صورت داشتن فریزر بزرگ ممکن است از مزایای آن نیز استفاده کنید.

خوب بعد از این مصیبت ، هنوز هم سعی کنید به محض احساس کوچکترین نیش در شب ، بیشتر اوقات در ذهن تان روان نشوید.

پس از گاز گرفتن از گربه در گوا ، یک هفته به من خوابید تا خواب واقعی بگیرم ، فقط روانی بود.

اگر م دارید ، از اشتراک آن دریغ نکنید!

تازه های صنعت ، ,  ,یک ,های ,ها ,نمی ,را در ,خود را ,است که ,آنها را ,در یک ,بسیار مراقب باشیدمنبع

تسلا و ایلان ماسک چه هستند؟

تهیه دستگاه تصفیه آب ضروری است؟

چگونه می توان کارت گردشگری خود را برای کوبا تهیه کرد؟

AOMORI NEBUTA MATSURI: FESTIVAL SUMMER JAPANESE را کشف کنید!

بین امید و واقعیت سفر

9 نکته برای جلوگیری از سرقت در هنگام مسافرت

نحوه جلوگیری از اشکالات رختخواب هنگام مسافرت

مشخصات

آخرین جستجو ها

سبزمارکت نمایندگی سیگما آلدریچ ایزیمیز ویدیو های روز مدرسـه شـــاد لیمو دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. همه چی موجوده گروه طراحی دکوکندو گل یاس ویدئو پروژکتور جیبی