سلام رایان ،

اول از همه قبل از اینکه به این موضوع توجه داشته باشم ، می خواهم از سایت شما و کلیه مقالاتتان به شما تبریک بگویم ، تقریباً به این موضوع پرداختم و صمیمانه می بینم که شما هدیه انتقال علاقه خود را به به خوانندگان خود سفر کنید. اگرچه هرگز سفر نکرده اید ، اما شما موفق شده اید که حتی بیشتر از گذشته مرا بخواهید. بنابراین از شما بسیار سپاسگزارم ، و به خصوص براوو.

موضوع پست من در مورد مشکلی است که سالهاست با آن روبرو هستم. من همیشه در سؤال از خودم طبیعی بوده ام و همین امر باعث می شود که دائماً در تصمیماتم شک داشته باشم. من مثل یک ناراضی ابدی هستم و بسیار رویایی هستم ، تمایل دارم از همه چیز خیلی انتظار داشته باشم. مطمئناً با خودتان رابطه ای را با واقعیت سفر خواهید پرسید ، خوب بیایید بگوییم که من خیلی دوست دارم به دور دنیا سفر کنم ، و اینکه ایده ای بسیار ایده آل در مورد آن دارم ، و می ترسم از ناامیدی در روز یا قدم بزرگی برمی داشت

از این رو سوال من ، آیا شما تا به حال این احساس را داشته اید که منتظر یک سفر طولانی و در نهایت ناامیدی باشید؟ کجا هستند بسیاری از مسافرانی که با آنها ملاقات کرده اید که در این شرایط بوده اند؟

پیشاپیش از پاسخ شما متشکرم و بگذارید یک بار دیگر به خاطر کارهای دیوانه وار که با این سایت انجام می دهید ، تبریک بگویم!

کوین

کوین عزیز ،

من خودم را در جای خود قرار می دهم ، شما سال ها می خواهید سفر کنید ، تمام کتاب های سفر ، وبلاگ های مسافرتی ، فیلم های مسافرتی را بلعیده اید ، حتی ممکن است کتاب من را خریداری کرده باشید "تور موفق جهان" "(و بله قرار دادن محصول کم ، من آنچه را که می خواهم انجام دهم ، وبلاگ من است!).

شما خودتان تصور می کنید که یک سفر را انجام می دهید من نمی دانم که در آن آسیا است ، یا اینکه آن را آسان در سواحل گوا با نوازندگی گیتار با یک غریبه آسان می گیرید.

شما تصور می کنید که در سفر به بخشی از گواتمالا با یک مسافر دیگر که در جاده ملاقات کرده اید است.

خلاصه اینکه شما شروع به رویای سفر زندگی می کنید!

و سپس در آنجا پاهای خود را روی زمین می گذارید و تعجب می کنید که خواب دیدن سفرهایتان بهتر از واقعیت نیست .

خوب کوین عزیزم ، من می توانم در این مورد به شما پاسخ دهم و به شما بگویم که رویاهای شما بسیار بهتر از واقعیت خواهند بود!

چرا؟ فقط به این دلیل که شما نمی توانید تصور کنید تمام کلیه هایی که در سفر برای شما اتفاق می افتد! و من می توانم به شما بگویم تعداد زیادی از آنها وجود خواهد داشت.

من در مورد چند گالری صحبت می کنم که برای من در وبلاگ اتفاق افتاده است ، مثل اینجا یا اینجا در اوکراین (و بسیاری دیگر وجود دارد که من هرگز در مورد آنها صحبت نکردم).

اما بعضی از این گال ها مرا قوی تر کردند زیرا می دانستم چگونه از جایش بلند شوم.

سایر این گال ها به برخوردها و تجربیات باشکوه تبدیل شده اند.

این نقل قول از کتاب تائو سفر (که من کاملاً به عنوان خوانده شده توصیه می کنم) کاملاً منعکس کننده آنچه می گویم:

ادبیات از بدبختی های دیگران ساخته شده است.

بسیاری از کتابهای سفر صرفاً بخاطر موفقیت یکنواخت نویسندگانشان ، شکست هستند. "

"آیا تا به حال این احساس را داشته اید که منتظر یک سفر طولانی مدت باشید ، و سرانجام ناامید شوید؟" "

سوال شما همچنین باعث می شود لبخند بزنم ، زیرا خیلی خوب می توانست از شما سؤال شود که آیا می خواستید یک فیلم را در سینما ببینید.

"رایان ، من دوست دارم فیلم جدید" ارباب الاغ من روی کمد "را ببینم ، مگر اینکه در کیفیت ، شک بزرگی دارم ، فکر می کنید ارزش آن را داشته باشد؟ "

در آنجا به شما پاسخ می دادم:

"یک خورش واقعی این فیلم ، در عوض از این پول برای رفتن به خوردن مکزیکی در این رستوران عالی استفاده کنید".

و در آنجا ممکن است پاسخ داده باشید که اهمیتی نمی دهید ، زیرا اشتراکی نامحدود UGC دارید و علاوه بر این دوست ندارید مکزیکی بخورید زیرا باعث گوز شدن شما می شود (اما سلام ما به فرضیاتی می پردازیم که به هر کسی علاقه مند هستم و من از موضوع فاصله می گیرم)

به هر حال ، در این پیکربندی ، می توانستم به وضوح به سؤال شما پاسخ دهم.

به جز این که وجود ندارد.

چون فیلم تو هستی.

کوین بر عهده شماست که تصمیم بگیرید این فیلم خوب باشد یا نه.

این وظیفه شماست که با شخصی که در کنار شما در رستوران است ، فروشنده غذای خیابانی ، محلی صحبت کنید و محلی را که قصد دارد برخی از وسایل غیر جذاب را با قیمتی گزاف یا حتی بطور کلی با افراد غریبه در طول سفر به شما بفروشد ، موافقت کنید. یک سؤال ، تا آنجا که ممکن است بی ضرر باشد ، می تواند به گفتگوی الهام بخش تبدیل شود و یک غریبه فقط دوستی است که شما هنوز با او ملاقات نکرده اید .

همچنین این وظیفه شماست که موافقت کنید که از منطقه راحتی خود خارج شوید و کنجکاو باشید ، هر از چندگاهی راهنمای سفر خود را دور بیندازید و کاری را انجام دهید که قبلاً انجام نداده باشید.

این وظیفه شماست که در هنگام سفر از قدرت جادویی گفتن "بله" استفاده کنید:

"بله ، من می خواهم برای بازدید از معبد trucmuche به شما بپیوندم"

"بله ، لطفا دعوت خود را بپذیرید و با خانواده خود در خانه بخورید"

با جادوی "بله" ، شما هرگز نمی دانید کجا به پایان خواهید رسید ، هرگز نمی دانید با چه کسی ملاقات خواهید کرد یا چه اتفاقی برای شما می افتد. و این همان چیزی است که سفر شما را هیجان انگیز تر و سرزنده تر می کند.

سفر برابر است با تغییر و انتخاب ، و انتخاب برای گفتن بله ، شما را بیشتر به مکانهایی جالب می رساند تا اگر گفتید نه.

هر کس قادر به سفر به جهان است ، با افراد دیگر ملاقات می کند ، یک تجربه منحصر به فرد دارد.

هر کس قادر است ذهن خود را باز کند ، اکتشاف کند ، چیز دیگری را امتحان کند و چیزهای دیگری را ببیند.

اگر در حین مسافرت ، گارد خود را پایین آورده اید ، قبول کنید که در معرض چیز دیگری قرار بگیرید ، ذهن خود را باز کنید و قضاوت های خود را کنار بگذارید. بنابراین من می توانم به شما اطمینان دهم که این سفر ، فیلم شما ، تجربه زندگی شما خواهد بود.

باز هم ، همه چیز به شما بستگی دارد.

تازه های صنعت ، ,  ,سفر ,یک ,اید ,فیلم ,به شما ,خود را ,که در ,می کنید ,، ومنبع

تسلا و ایلان ماسک چه هستند؟

تهیه دستگاه تصفیه آب ضروری است؟

چگونه می توان کارت گردشگری خود را برای کوبا تهیه کرد؟

AOMORI NEBUTA MATSURI: FESTIVAL SUMMER JAPANESE را کشف کنید!

بین امید و واقعیت سفر

9 نکته برای جلوگیری از سرقت در هنگام مسافرت

نحوه جلوگیری از اشکالات رختخواب هنگام مسافرت

مشخصات

آخرین جستجو ها

تجهیزات پزشکی وب سایت رسمی دی جی مرتضی چیذری مرتضی چیذری NLP دنیای طراحی گرافیک سینا خرید و فروش زایلن - خرید و فروش مواد شیمیایی فروشگاه اینترنتی قطعات دامپتراک HD785 دانلود سریال فانتزی کارفاندا خرید انواع ترازو رادین هر چی که بخوای