هر ساله در ماه آگوست ، شهر Aomori ، در شمال جزیره هونشی ، میزبان جشنواره Aomori Nebuta Matsuri است. اما اگر تاریخ سفر شما به ژاپن مطابقت با جشنواره ها ندارد ، هنوز هم می توانید در موزه Wa-Rasse Nebuta اطلاعاتی کسب کنید.

منشاء دقیق این جشنواره مشخص نیست ، اما احتمالاً مربوط به Tanabata ، جشنواره ستاره ها است که از 7 ژوئیه تا 7 اوت در سراسر ژاپن برگزار می شود. همه افراد تاناباتا یا تقریباً اینجا را جشن می گیرند. این یک تعطیلات ملی بسیار باستانی است از آنجایی که در قرن هشتم برای تجلیل از عشق "عاشقان ستارگان" ، ستاره های Altair و Vega ساخته شده است ، که همه سال به جز 7 آگوست از راه شیری جدا شده اند. بسیاری از جشن ها در طول ماه جشن تاناباتا مانند کنسرت موسیقی ، اجرای رقص ، رژه شناورها برگزار می شود .

جشنواره Aomori Nebuta Matsuri در قرن 17th تصور می شد اما بارها ممنوع بود. دلیل آن ساده است ، چراغ های کاغذی که توسط شمع ها روشن شده اند ، در زمانی که ما وسایل خاموش کننده ای را که امروزه می توانیم داشته باشیم ، خطر واقعی ایجاد نمی کند. هم اکنون مجاز است و بهتر از آن یکی از جشن های بسیار جذاب در ژاپن است. برای اثبات ، حتی خارجی ها نیز صدها هزار نفر به آنجا می روند!

ساخت مخازن نبوتا

موزه Aomori nebuta

وقتی اندازه و شکوه مخازن را می بینید (بعضی از آنها می توانند بیش از 9 متر عرض داشته باشند!) تعجب نخواهید کرد که یاد بگیرید که اغلب برای ساختن آنها یک سال تمام طول می کشد. در پایان جشنواره تیم هایی برپا می شوند که هر یک از اعضا با توجه به ظرفیت های خود نقش خود را دارند تا بازی کنند.

نکته ویژه در مورد مخازن نبوتا این است که آنها نه تنها در قسمت جلویی بلکه در قسمت عقب و کنار هم زیبا هستند. هیچ جزئیاتی فراموش نمی شود.

هر مخزن داستان خاص خود را دارد. برخی از آنها بخش کوچکی از تاریخ ژاپن را به دست می آورند ، برخی دیگر بر افسانه ها و افسانه ها تمرکز می کنند. این یک روش اصلی و سرگرم کننده برای غوطه ور شدن در فرهنگ محلی است. در بازدید از موزه Wa-Rasse Nebuta ، من این فرصت را پیدا کردم که به یک ارابه باشکوه نزدیک شوم که اسطوره ایجاد ژاپن را جلب می کند: ایزاناجی و ایزانامی. این یکی از معروف ترین افسانه های کشور است و من توانستم همه جزئیات را از نزدیک تحسین کنم. افسانه این را دارد که در مواجهه با یک سرزمین تفریحی ، ایزاناجی و همسر خواهرش ایزانامی مسئولیت ساماندهی جهان را بر عهده داشتند. سپس یک آیین باروری اختراع شد و جزایر مختلف مجمع الجزایر ژاپن به دنیا آمد.

موزه Aomori nebuta

پس از تصمیم داستان مخزن ، برنامه ها ترسیم می شوند و سپس تولید کنندگان آنها را زنده می کنند. ابتدا قاب مخزن ساخته شده است. سنگین ، بزرگ و بدون چرخ است. شرکت کنندگان آن را در طول جشنواره می پوشند. هزاران کاغذ واشی ژاپنی سپس به صورت جداگانه برش داده می شوند و برش داده می شوند و در تمام قاب چسبانده می شوند. تصور کنید که هر کاغذ از 20 سانتی متر نمی کند . این به شما می گوید تمام کارهایی که برای ساخت هر مخزن لازم است!

از موزه Wa-Rasse Nebuta دیدن کنید

اگر نمی توانید تاریخ سفر خود را با تاریخ های جشنواره همزمان کنید ، تنها یک راه حل وجود دارد: از موزه Wa-Rasse Nebuta بازدید کنید. دومی تاریخ این جشنواره را ردیابی می کند و برخی از زیباترین شناورهایی که هر ساله در خیابان های آئموری رژه می روند ، به نمایش می گذارد.

موزه Aomori nebuta

در طول سفر به ژاپن ، متأسفانه جشنواره را از دست دادم و به لطف دفتر گردشگری توانستم از موزه ای که کاملاً به این رویداد مهم در آئموری اختصاص یافته است ، بازدید کنم. به محض ورود به سالن اصلی ، به دنیای دیگری منتقل شدم. پنج مورد از جالب ترین مخازن نبوتا در معرض نمایش هستند. خوب ، مطمئناً ، اینگونه نیست که در جشنواره شرکت کنید ، اما مزیت موزه این است که شما واقعاً می توانید بر روی جزئیات شناورهای مختلف قدم بگذارید. در هر جایی از ساختمان عکس پیدا می کنیم و روند ساخت مخازن را می آموزیم. توضیحات به زبان انگلیسی است اما وحشت نکنید ، علاقه بیش از همه بصری است.

من موزه Wa-Rasse Nebuta را واقعاً خوب انجام دادم ، با چیزهای بسیار زیبایی برای تحسین و تجربیاتی تعاملی که به شما امکان می دهد در ضمن تفریح ​​اطلاعات بیشتری در مورد این سنت باورنکردنی کسب کنید. در داخل ، علاوه بر تالار بزرگ ، یک تونل نیز به نمایشگاه های عکس ، فروشگاه سوغاتی و رستوران مشرف به خلیج اختصاص داده شده است. من عاشق تماشای نمایش موسیقی بودم و حتی این فرصت را داشتم که مراحل رقص معروف هانتو را یاد بگیرم. اگر بخواهم در جشنواره شرکت کنم ، سعی خواهم کرد آن را به خاطر بسپارم تا سال آینده!

3 ساعت را در گشت و گذار در موزه گذراندم ، جلوی شناورهای بزرگ ایستادم و از نمایشگاههای مختلف لذت بردم. شما می توانید تعاملی نحوه ساخت تانک ها را کشف کنید. این باورنکردنی است که مردم صبر کافی برای چسباندن همه این مقالات در کنار هم و ادغام چند صد لامپ کوچک دارند . علاوه بر این ، برخلاف اکثر موزه های دیگر ، موزه Wa-Rasse Nebuta به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا بازدیدکنندگان را لمس کنند. مصالح مورد استفاده در ساخت و ساز. یک کارگاه کوچک تولید واشی حتی به طور مرتب برگزار می شود. این واقعاً چیزی را به بازدید اضافه می کند!

موزه Aomori nebuta

موزه Wa-Rasse Nebuta در یک ساختمان قرمز قابل تشخیص از دور ، بسیار نزدیک به ایستگاه JR Aomori واقع شده است. در فصول کم (از شهریور تا فروردین) و از 9 بامداد تا 7 بعد از ظهر در فصول بالا (از اردیبهشت تا آگوست) از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر باز است. قیمت بلیط بزرگسالان 600 پوند است.

و قصد دارید در سفر بعدی خود به ژاپن چه کاری انجام دهید؟ در جشنواره شرکت کنید؟ بازدید از موزه؟ یا هر دو ؟!

تازه های صنعت ، ,موزه ,nebuta ,  ,جشنواره ,یک ,rasse nebuta ,wa rasse ,موزه wa ,aomori nebuta ,می شوند ,موزه aomori nebuta ,aomori nebuta matsuri ,جشنواره aomori nebutaمنبع

تسلا و ایلان ماسک چه هستند؟

تهیه دستگاه تصفیه آب ضروری است؟

چگونه می توان کارت گردشگری خود را برای کوبا تهیه کرد؟

AOMORI NEBUTA MATSURI: FESTIVAL SUMMER JAPANESE را کشف کنید!

بین امید و واقعیت سفر

9 نکته برای جلوگیری از سرقت در هنگام مسافرت

نحوه جلوگیری از اشکالات رختخواب هنگام مسافرت

مشخصات

آخرین جستجو ها

مرکز انجام نماشویی افرا رام مرجع کنکور ایران ارزانی ثبت شرکت فروشگاه فیوچر‌لنز بهترین سایت فروش درب اتوماتیک با قیمت مناسب سنگ فیروزه | سنگ یاقوت | سنگ عقیق رابکس | Rabex